

| Parameter | Value |
|---|---|
| Resistance | 330 Ω |
| Packaging | Box |
| RoHS | Compliant |
| Number of Terminations | 2 |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -45 °C |
| Power Rating | 250 mW |
| Tolerance | 5 % |
Stock: 507
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11942
Ext.Price$0.11942
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11942 | $0.11942 |
| 10 | $0.10750 | $1.07500 |
| 50 | $0.09677 | $4.83850 |
| 100 | $0.08676 | $8.67600 |
| 500 | $0.07779 | $38.89500 |
| 1000 | $0.07117 | $71.17000 |
| 3000 | $0.06511 | $195.33000 |
| 5000 | $0.05957 | $297.85000 |
| 10000 | $0.05449 | $544.90000 |
